top of page
foto-1024x1024.jpg
zdjecie.jpg

 Jestem psychoterapeutą humanistyczno - egzystencjalnym. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Swoje kompetencje i umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłem podczas 4 - letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Jestem także absolwentem historii na Wydziale Historycznym – Socjologicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Zespole Leczenia Środowiskowego w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego. Prowadziłem psychoterapię indywidualną i wsparcie psychologiczne osób cierpiących na takie zaburzenia, jak schizofrenia paranoidalna, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia psychotyczne, depresyjne i lękowe, traumy. 

 

Pracowałem również w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, gdzie prowadziłem terapię indywidualną osób cierpiących na zaburzenia osobowości, szczególnie ze spektrum borderline, fobię społeczną, depresję, kryzysy psychiczne związane z sytuacją pandemiczną. 

 

Przeprowadzałem interwencje kryzysowe i udziałem wsparcia psychologicznego w Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym dla osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Współpracowałem również z Centrum Terapii Dialog, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych, zmagających się z kryzysami, wypaleniem zawodowym, trudnościach w relacjach. 

Pomagam w głębszym zrozumieniu samego siebie, staram się dotrzeć do źródeł problemów osoby zgłaszającej się pomoc, by następnie można było na nie spojrzeć z innej perspektywy. W mojej pracy towarzyszę w przeżywaniu i zrozumieniu cierpienia, a także w odkrywaniu potrzeb i twórczych możliwości klienta. Psychoterapię rozumiem jako proces odkrywania siebie w oparciu o kontakt z drugim człowiekiem. Jako psychoterapeuta, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomagam zobaczyć osobie niewidoczne aspekty, które mają wpływ na życie i dokonywane wybory.

Pracuję pod regularną superwizją certyfikowanego superwizora.

Zapraszam do kontaktu. 

  

bottom of page