foto-1024x1024.jpg
foto-1024x1024.jpg

Jestem psychoterapeutą humanistyczno - egzystencjalnym. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jestem także absolwentem historii na Wydziale Historycznym – Socjologicznym Uniwersytetu w Białymstoku. Swoje kompetencje i umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłem podczas 4 - letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem prowadząc psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz zajęcia z psychoedukacji w Zespole Leczenia Środowiskowego w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Wolskiego.

Pracuję terapeutycznie z osobami cierpiącymi z powodu lęku, depresji, kryzysów w związkach, trudnościach w przechodzeniu żałoby. 

Pomagam w głębszym zrozumieniu samego siebie, staram się dotrzeć do źródeł problemów osoby zgłaszającej się pomoc, by następnie można było na nie spojrzeć z innej perspektywy. W mojej pracy często towarzyszę w przeżywaniu i zrozumieniu cierpienia, a także w odkrywaniu potrzeb i twórczych możliwości klienta. Psychoterapię rozumiem jako proces odkrywania siebie w oparciu o kontakt z drugim człowiekiem. Jako psychoterapeuta, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomagam zobaczyć osobie niewidoczne aspekty, które mają wpływ na życie i dokonywane wybory.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.